best real free hookup sites free hookup apps 2020 number one free hookup app best free hookup apps no credit card free hookup sites that are actually free in india
Mediální partner AOBP ČR

CDIS REVIEW 1/2017

Vážení čtenáři,

Letošní první vydání CDIS Review Vám představí to nejlepší z činnosti obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky, který své produkty a služby prostřednictvím tohoto časopisu prezentuje nejen na veletrhu IDEX 2017. Řadu významných českých firem podnikajících v oblasti výstroje, bezpečnosti, výcviku, bezpilotních prostředků a technologie, zbrojního průmyslu, výroby radiostanic, optiky, střeliva nebo v oblasti vývoje a výroby prostředků pro ochranu před bojovými a chemickými látkami a jiných najdete v české oficiální expozici v hale číslo 12 nebo také na venkovní ploše CP 410.

Tato anglická verze se soustředí především na podporu českých firem na mezinárodních veletrzích a pevně věřím, že představené firmy Vás přesvědčí o tom, že patří mezi špičkové odborníky. Součástí časopisu je úvodní řeč velvyslance Jeho Excelence Alexandra Sporýše zastupujícího Českou republiku v UAE nebo náměstka ministra obrany Tomáše Kuchty a prezidenta AOBP Jiřího Hynka, kteří se svou osobní účastí významně podílí na podpoře proexportní politiky České republiky.

Začátkem roku naše vydavatelství publikovalo již 10. vydání česko-anglické tištěné knihy Security & Defence Technologies Catalogue 2017-2018 of the Czech Republic, které abecedně prezentuje seznam firem působících v oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu a jejich popis činnosti a nabízené produkty a služby. Online verzi si můžete prohlédnout zde: http://bit.ly/SDTCkatalog2017_2018

Přeji Vám všem mnoho štěstí a úspěchů v roce 2017 a obchodních příležitostí nejen na tomto veletrhu!

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu: 
Mohlo by se vám také líbit