Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 1/2019

 

Vážení čtenáři,

dostává se Vám do rukou první letošní vydání se spoustou novinek a zajímavostí od firem z bezpečnostní a obranné sféry.

O úspěších českých společností v zahraničí se dočtete v reportáži z letošní oficiální účasti České republiky na mezinárodním veletrhu pozemní a vojenské techniky IDEX v Abu Dhabi.

V úvodu jsme pro Vás připravili dva rozhovory s čelními představiteli státní správy, a to s novým policejním prezidentem plk. Janem Švejdarem na téma, jaké jsou hlavní priority Policie ČR a s prvním zástupcem Náčelníka Generálního štábu AČR, genmjr. Jaromírem Zůnou, který se zmiňuje o aktuálním stavu, plánech a prioritách Armády České republiky.

Jsme jen necelé 2 měsíce od zahájení již 15. ročníku brněnského veletrhu IDET 2019, který letos představí špičkovou vojenskou techniku na rekordní ploše. Naše vydavatelství je opět hlavním mediálním partnerem tohoto veletrhu pro Českou republiku a již tradičně připravujeme účelovou česko-anglickou publikaci IDET NEWS 2019, o které se můžete více dozvědět na str. 58.

Těšíme na setkání s Vámi na IDETu!

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit