free hookup wichita ks what are some real free hookup sites free hookup apps for iphone free hookup search review free hookup sites that really work
Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 2/2019

 

Vážení čtenáři,

toto vydání je publikováno především u příležitosti největšího mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky ve střední Evropě IDET a souběžně probíhajících veletrhů ISET a PYROS, které se konají ve dnech 29. 5. – 1. 6. v Brně. Představujeme Vám zde nejenom prezentace společností z oblasti obrany a bezpečnosti, ale i portfolio některých českých i zahraničních vystavovatelů, kteří by Vás i touto cestou rádi pozvali na své stánky.

Hned v úvodu Vám přinášíme exkluzivní rozhovor s brigádním generálem Zoltánem Bubeníkem, ředitelem Agentury vojenského zdravotnictví a zároveň předsedou Výboru náčelníků zdravotnických služeb Severoatlantické aliance, do jehož čela byl jmenován koncem roku 2018. Další rozhovor nám poskytl RNDr. Jiří Hynek, prezident Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky. AOBP ČR můžete navštívit na našem společném stánku AOBP a MS Line v hale P, číslo 123-124.

Naše vydavatelství MS Line, hlavní mediální partner veletrhu IDET pro Českou republiku, již tradičně vydává u příležitosti IDETu také česko-anglickou publikaci IDET NEWS, která bude všem návštěvníkům k dispozici u hlavního vstupu. Během veletrhu proběhne slavnostní vyhlášení a předání cen Zlatý IDET NEWS za nejlepší produkty nominované mezinárodní novinářskou po­­rotou.

Všem návštěvníkům bych chtěla popřát hezký pobyt v Brně a vystavovatelům mnoho úspěšných obchodních aktivit.

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit