Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 2/2019

 

Vážení čtenáři,

toto vydání je publikováno především u příležitosti největšího mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky ve střední Evropě IDET a souběžně probíhajících veletrhů ISET a PYROS, které se konají ve dnech 29. 5. – 1. 6. v Brně. Představujeme Vám zde nejenom prezentace společností z oblasti obrany a bezpečnosti, ale i portfolio některých českých i zahraničních vystavovatelů, kteří by Vás i touto cestou rádi pozvali na své stánky.

Hned v úvodu Vám přinášíme exkluzivní rozhovor s brigádním generálem Zoltánem Bubeníkem, ředitelem Agentury vojenského zdravotnictví a zároveň předsedou Výboru náčelníků zdravotnických služeb Severoatlantické aliance, do jehož čela byl jmenován koncem roku 2018. Další rozhovor nám poskytl RNDr. Jiří Hynek, prezident Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky. AOBP ČR můžete navštívit na našem společném stánku AOBP a MS Line v hale P, číslo 123-124.

Naše vydavatelství MS Line, hlavní mediální partner veletrhu IDET pro Českou republiku, již tradičně vydává u příležitosti IDETu také česko-anglickou publikaci IDET NEWS, která bude všem návštěvníkům k dispozici u hlavního vstupu. Během veletrhu proběhne slavnostní vyhlášení a předání cen Zlatý IDET NEWS za nejlepší produkty nominované mezinárodní novinářskou po­­rotou.

Všem návštěvníkům bych chtěla popřát hezký pobyt v Brně a vystavovatelům mnoho úspěšných obchodních aktivit.

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit