Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 2/2020

Vážení čtenáři,

koronavirová pandemie poznamenala spoustu životů po celém světě. Poznamenala jak naše soukromí, tak podnikatelskou sféru. V České republice je nespočet firem, které jsou schopny pomoci při obranyschopnosti našeho státu. Avšak v tomto směru je stále mnoho překážek. A toto téma je bohužel nejenom v době krize pravidelnou diskusí.

Jsem podobného názoru, v rozhovoru s RNDr. Jiřím Hynkem, prezidentem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR, který najdete hned v úvodu časopisu, že bychom se měli do budoucna lépe připravit, a to především doplněním zásob Správy státních hmotných rezerv. V tomto vydání Vám představujeme mnoho firem z obranného a bezpečnostního průmyslu, které by pomohly státu dobu krize lépe překonat.

V závěru si Vám dovoluji nabídnout možnost prezentace v dalším, již dvanáctém vydání vázané knihy, „Katalog obranných a bezpečnostních technologií 2021-2022“, který je mimo jiné velice kladně hodnocen a využíván při návštěvách delegací jak v ČR, tak v zahraničí nejvyššími představiteli MZV ČR, MO ČR a MPO ČR. Více o tomto Katalogu najdete na straně 9 nebo na www.msline.cz.

 

Šárka Cook

šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit