Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 2/2024

Vážení čtenáři,

ve druhém letošním vydání vám přinášíme řadu zajímavých rozhovorů zejména s významnými zástupci státní správy a jako obvykle prezentaci českého průmyslu, čímž naplňujeme hlavní poslání časopisu a to napomáhat lepší komunikaci mezi státem a průmyslem v oblasti obranné a bezpečnostní komunity.

V minulém vydání jsme přinesli výzvy a aktuální informace z rezortu ministerstva obrany, potažmo Armády České republiky. Zaměřením tohoto vydání, jak bylo avizováno ve vydavatelském plánu na letošní rok, je zejména prezentace dalších bezpečnostních složek České republiky, především Policie, Vězeňské služby, Celní správy, ale také Hasičského záchranného sboru a Správy státních hmotných rezerv. Jde o komunitu, která je pro obranný a bezpečnostní průmysl neméně důležitá jako oblast armádní.

Pro vydavatelství MS Line i redakci Revíčka je mimořádně důležité, že pro prezentaci svých aktivit využívá značná část českých společností obranného a bezpečnostního průmyslu právě časopis Review. V tomto vydání jsme se zaměřili především na prezentaci středních a menších firem a v tomto trendu chceme pokračovat celý tento rok. Členská základna AOBP ČR sdružuje již cca 180 firem. Věřím, že po Valné hromadě AOBP ČR zahájíme mediální spolupráci i s více jak třiceti novými členy.

Právě 28. Valné hromadě věnujeme, jako členská firma a mediální platforma AOBP ČR, třetinu obsahu časopisu. Kromě rozhovoru s prezidentem asociace a zprávy o činnosti přinášíme také informace z Rady ředitelů AOBP a představujeme 30 nových členských firem. Přejeme jim, aby v asociaci našly potřebné zázemí a podporu v jejich aktivitách.

Ing. Miloš Soukup, šéfredaktor

Elektronická verze časopisu: 
Mohlo by se vám také líbit