Mediální partner AOBP ČR

REVIEW pro obranný a bezpečnostní průmysl 2/2017

Vážení čtenáři,

úvodní část časopisu opět patří představitelům státní správy. V prvním rozhovoru se náčelník Generálního štábu Armády České republiky zmiňuje mimo jiné o výhledovém navyšování rozpočtu resortu obrany. Následující interview s náměstkem ministra obrany Ing. Tomášem Kuchtou přináší hodnocení podpory MO a úspěchy českého průmyslu v zahraničí či aktuální priority sekce průmyslové spolupráce a řízení orga­nizací. Nechtěla bych ale opomenout další neméně zajímavé rozhovory s generálním ředitelem Celní správy ČR nebo novým náměstkem GŘ HZS ČR pro prevenci a civilní nouzovou při­pravenost.

Letošní největší mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET a souběžně probíhající veletrhy PYROS a ISET konané v Brně budou již za několik dní zahájeny. Na dalších stránkách Vám alespoň zčásti přiblížíme tuto velkolepou tuzemskou akci pořádanou Veletrhy Brno včetně prezentace některých vystavovatelů nejen z České republiky spolu s pozván­kami na jejich stánek.

V průběhu konání veletrhu proběhne slavnostní vyhlášení a předání cen IDET NEWS za nejlepší produkt no­minovaný mezinárodní novinářskou po­­rotou. Všem návštěvníkům přeji hezký pobyt v Brně a vystavovatelům mnoho úspěšných obchodních aktivit.

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit