Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 3/2020

Vážení čtenáři,

„Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita“, to je motto dvou probíhajících akcí konaných ve dnech 19.-20. září na letišti Leoše Janáčka v Ostravě, kde je naše vydavatelství MS Line opět mediálním partnerem. Dny NATO, které letos slaví dvacet let a 11. ročník Dnů Vzdušných sil AČR se musí bohužel vzhledem k aktuální mimořádné situaci v boji proti nákaze coronavirem COVID-19 obejít bez návštěvníků v areálu akce.

V tomto vydání vám přinášíme produkci a novinky firem z oblasti bezpečnosti a obrany jako např. AURA, GORDIC, MESIT, OMNIPOL, Rheinmetall, AGADOS, Quittner & Schimek, ERA, Tatra Trucks, VELETRHY BRNO, TELINK, AIR TEAM, anebo TENEO. Nemohu se nezmínit ani o společnosti SPECTRASOL, která ve svém článku představuje moderní pro-kognitivní osvětlení osvědčeně zlepšující zdraví a zvyšující psychický i fyzický výkon.

Hned v úvodu najdete rozhovor s náměstkem pro řízení sekce průmyslové spolupráce MO ČR týkající se především dopadu pandemie na český obranný a bezpečnostní průmysl a následně článek o rozvoji a modernizaci výcvikové základny Školního a výcvikového zařízení Hasičského záchranného sboru ČR, jehož historie započala již v roce 1985.

Toto vydání je také publikováno u příležitosti nadcházejícího FUTURE FORCES FORUM, které se bude konat v Praze Letňanech ve dnech 21. – 23. října a pokud to současná situace umožní, budeme se na vás těšit na našem společném stánku s AOBP ČR.

Závěrem bych se ráda zmínila o připravovaném dalším již 12. vydání vázané knihy Katalog bezpečnostních a obranných technologií 2021-2022 v česko-anglickém jazyce, která prezentuje firmy dodávající své produkty AČR, Policii ČR, HZS ČR a dalším složkám. Více najdete na str. 9 nebo na www.msline.cz.

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit