Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 3/2021

 

Vážení čtenáři,

„Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita“, to je motto dvou probíhajících akcí konaných ve dnech 18.-19. září na letišti Leoše Janáčka v Ostravě, Dny NATO, které letos slaví dvacet let a Dny Vzdušných sil AČR, které jsou oficiální akcí českého letectva konající se na základě rozhodnutí resortu obrany právě souběžně se Dny NATO. I letos má naše vydavatelství tu čest být mediálním partnerem obou tak významných akcí.

V tomto vydání vám Review představí produkci, služby a novinky firem z bezpečnostní a obranné oblasti nejen z České republiky, ale i zahraničí jako např. STV Group, AURA, NEXTER, ARQUUS, RHEINMETALL, AGADOS, FIDES, Tatra Trucks, Česká zbrojovka, TOVEK, GORDIC, ContSystem, Protect Parts, EVPÚ Defence, ERA, EXCALIBUR ARMY, Explosia, Kärcher, ATS-TELCOM a samozřejmě nesmí chybět ani VELETRHY BRNO, které letos pořádají trojlístek bezpečnostních veletrhů IDET, PYROS, ISET výjimečně v podzimním termínu a to od 6. – 8. října na brněnském výstavišti. I zde je naše vydavatelství jako v předchozích ročnících hlavním mediálním partnerem pro Českou republiku, čehož si velice vážíme.

V úvodu „Revíčka“ vám náměstek ministra obrany, Tomáš Kopečný, mimo jiné přiblíží současný stav exportu na zahraniční trhy, ale zároveň představí nově vzniklou Agenturu pro mezivládní obrannou spolupráci (AMOS). Následně se v rozhovoru s šéfem Ředitelství služby pořádkové policie, plk. Petrem Sehnoutkou, dozvíte více o organizačních změnách, kterými ředitelství prošlo v novodobé historii České republiky a nemohu nezmínit ani zajímavý rozhovor s ředitelem Technického ústavu požární ochrany.

Závěrem bych se ráda zmínila o 12. vydání vázané knihy Katalog bezpečnostních a obranných technologií 2021-2022 v česko-anglickém jazyce, která bude k dispozici na říjnovém IDETu na našem stánku MS Line v pavilonu P, číslo 054, kde se společně s AOBP ČR budeme těšit na setkání s vámi.

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit