Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 3/2022

Vážení čtenáři,

toto vydání je publikované u příležitosti akcí konaných ve dnech 17.-18. září na letišti Leoše Janáčka v Ostravě, 22. Dny NATO a 13. Dny Vzdušných sil AČR. Na tento třetí zářijový víkend pod partnerstvím Severoatlantické aliance dorazí účastníci z až 22 zemí, a to znamená rekordní mezinárodní účast. A naše vydavatelství si váží role mediálního partnera.

Přinášíme vám zajímavé články z produkce firem bezpečnostního a obranného průmyslu České republiky jako např. AURA, Omnipol, Zeveta, Tatra Trucks, Česká zbrojovka, Tovek, EVPÚ Defence, GORDIC, Protect Parts, Explosia, Interlink, Rubena, Scania, Letecké přístroje Praha, Inflatech nebo Veletrhy Brno.

Ráda bych se také zmínila o nadcházející akci FUTURE FORCES FORUM, konané 19.-21. října v PVA EXPO Praha-Letňany, kde jsme hlavním mediálním partnerem pro Českou republiku a tímto bychom vás rádi pozvali na náš společný stánek s AOBP.

V úvodu „Revíčka“ vám náměstek ministra obrany, Tomáš Kopečný, mimo jiné přiblíží velké modernizační projekty AČR. Následně jsme pro vás připravili rozhovory s šéfem Policie ČR, genmjr. Martinem Vondráškem, novým generálním ředitelem Vězeňské služby ČR, genmjr. Simonem Michailidisem nebo ředitelem špičkového zdravotnického zařízení pro letecký personál, MUDr. Petrem Chmátalem.

Závěrem bych se ráda zmínila o současné přípravě 13. vydání vázané knihy „Katalog bezpečnostních a obranných technologií 2023-2024“ v česko-anglickém jazyce, ve které jsou abecedně představeny firmy dodávající své produkty a služby AČR, Policii ČR, HZS ČR a jiným složkám, ale samozřejmě i do zahraničí. Kniha bude také opět i v elektronické podobě a její křest je naplánován na výroční zasedání redakční rady v lednu 2023. Více na www.msline.cz, pro objednávky: scook@msline.cz.

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit