Mediální partner AOBP ČR

REVIEW pro obranný a bezpečnostní průmysl 3/2017

Review 03-2017 CZVážení čtenáři,

již tradičně připravujeme Review u příležitosti Dnů NATO a Dnů vzdušných sil AČR, konaných ve dnech 16. – 17. 9. v Ostravě, kde naše vydavatelství MS Line je mediálním partnerem. Tato velkolepá akce má letos nového generálního partnera, nejvýznamnějšího a největšího českého leteckého výrobce, AERO Vodochody AEROSPACE a.s. na dobu tří let.

Další neméně významné firmy prezentující své výrobky na této show, ale i řada nezúčastněných, vám v tomto vydání představí svou produkci, ale i spoustu zajímavých novinek, které byly k shlédnutí také na letošním největším mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky v České republice, IDET se souběžně probíhajícími výstavami PYROS a ISET. I na tomto veletrhu jsme již několik let hlavním mediálním partnerem pro Českou republiku a ve spolupráci s mezinárodní novinářskou porotou byly oceněny nejlepší exponáty IDET NEWS. Vyhlášení a předání cen IDET NEWS spolu se ZLATÝM IDETem proběhlo na zámku Slavkov za účasti významných hostů. Zhodnocení a ohlasy najdete na stranách 34-37.

Obsahem Review je také shrnutí čin­nosti AOBP ČR za uplynulé období, ale i rozhovor s jejím dlouholetým prezidentem, RNDr. Jiřím Hynkem, kterému bychom chtěli za celou redakci popřát mnoho úspěchů v jeho předvolební prezidentské kampani.

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit