completely free hookup best free hookup apps for married free hookup wichita ks free hookup sites no membership is there any true free hookup sites 100 free hookup apps for android
Mediální partner AOBP ČR

REVIEW pro obranný a bezpečnostní průmysl 4/2017

Vážení čtenáři,

ať je to národní nebo civilní bezpečnost, jedno z nejdiskutovanějších témat posledních let, v našem Review je a bude vždy odprezentovaná díky vynika­jícím výsledkům dosažených poctivou a tvrdou prací českých podnikatelských subjektů. Jsem přesvědčena, že po prolistování těchto stránek, o unikátnosti služeb a produktů, které nabízí náš český obranný a bezpečnostní průmysl, snad nikdo nemůže ani pochybovat.

O bezpečnosti se zmiňují také náměstek ředitele Správní rady Europolu, ale i vrcholní představitelé státní správy, tentokráte policejního prezidia nebo Vojenské policie ČR formou nejaktuálnějších rozhovorů.

Na čem se zástupci státní správy a průmyslu shodují, je nedostatek kvalifikovaných odborných pracovníků a snad i náš časopis může v této problema­tice nějak pomoci. Ať již prostřednictvím publikování výzev nebo pracovních nabídek, o kterých mnoho potenciálních zájemců třeba ani neví.

Chtěla bych Vám všem poděkovat za spolupráci v roce 2017 a popřát do příštího roku mnoho úspěchů, dosažení vytýčených cílů a především hodně zdraví!

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit