Mediální partner AOBP ČR

REVIEW pro obranný a bezpečnostní průmysl 4/2017

Vážení čtenáři,

ať je to národní nebo civilní bezpečnost, jedno z nejdiskutovanějších témat posledních let, v našem Review je a bude vždy odprezentovaná díky vynika­jícím výsledkům dosažených poctivou a tvrdou prací českých podnikatelských subjektů. Jsem přesvědčena, že po prolistování těchto stránek, o unikátnosti služeb a produktů, které nabízí náš český obranný a bezpečnostní průmysl, snad nikdo nemůže ani pochybovat.

O bezpečnosti se zmiňují také náměstek ředitele Správní rady Europolu, ale i vrcholní představitelé státní správy, tentokráte policejního prezidia nebo Vojenské policie ČR formou nejaktuálnějších rozhovorů.

Na čem se zástupci státní správy a průmyslu shodují, je nedostatek kvalifikovaných odborných pracovníků a snad i náš časopis může v této problema­tice nějak pomoci. Ať již prostřednictvím publikování výzev nebo pracovních nabídek, o kterých mnoho potenciálních zájemců třeba ani neví.

Chtěla bych Vám všem poděkovat za spolupráci v roce 2017 a popřát do příštího roku mnoho úspěchů, dosažení vytýčených cílů a především hodně zdraví!

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit