Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 4/2018

 

Vážení čtenáři,

v tomto letošním posledním vydání jsme pro vás připravili spoustu rozhovorů s vrcholnými představiteli státní správy, např. náměstkem MPO ČR, generálním ředitelem Vězeňské služby ČR, ředitelem Ředitelství pořádkové služby policie nebo ředitelem Odboru průmyslové spolupráce MO ČR a zástupci z průmyslového odvětví.

Český obranný a bezpečnostní průmysl je celosvětově uznávaný díky své historii, kvalitním výrobkům a službám. Prolistováním několika stran o tomto faktu asi nikdo ani nepochybuje. A nás těší, že stále přibývá i nových společností, které využívají našich médií, aby se ještě více zviditelnily.

Letošní rok úspěšně završila na domácí půdě akce v oblasti obrany a bezpečnosti FUTURE FORCES FORUM a my se pomalu ale jistě začínáme připravovat na nejvýznamnější mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky v ČR, IDET 2019, který se bude konat 29.5.-1.6.2019 v Brně.

U této příležitosti, jako hlavní mediální partner pro ČR připravujeme tradiční česko-anglický IDET NEWS, jehož poslední mutaci můžete najít na tomto odkazu: https://msline.seethebrand.com/idetnews/2017/

Jménem celé redakce bych Vám chtěla poděkovat za spolupráci v roce 2018 a popřát do příštího roku mnoho úspěchů, štěstí a především zdraví!

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit