Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 4/2021

Vážení čtenáři,

tentokrát budu ve svém editorialu velice strohá. Proč? Jelikož v tomto aktuálním vydání najdete vše, od A až do Z, ze sféry českého obranného a bezpečnostního průmyslu, který se může pyšnit za své know-how, produkci, služby, ale především lidi, kteří za tím vším svou profesionální prací stojí. Vážím si toho, že Česká republika, i když malá země, dokáže být a je celosvětově takto konkurenceschopná.

Dovolte mi u příležitosti 25letého výročí našeho vydavatelství MS Line popřát vám všem šťastný vstup do nového roku, hodně síly, úspěchů, vytrvalosti i trpělivosti a prosperity, jelikož tato doba v posledních 2 letech byla pro všechny z nás nelehká, ale ze všeho nejvíce vám přeji pevné zdraví, které si nikdo nekoupí!

Šťastný nový rok 2022 za celou redakci!

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit