Mediální partner AOBP ČR

CDIS Review 1/2018

 

Vážení čtenáři,

letošní první vydání CDIS Review Vám představí produkci a činnost českých obchodních firem z oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu na mezinárodním veletrhu s oficiální účastí České republiky DSA 2018 konaném 16. – 19. dubna v Kuala Lumpur, Malajsii. České firmy prostřednictvím tohoto časopisu podpoříme i na dalších mezinárodních veletrzích konaných v květnu, jejichž jsme mediálním partnerem a to IDEB 2018 v Bratislavě na Slovensku a KADEX 2018 v Astaně, Kazachstánu.

Toto vydání s novou grafickou úpravou najdete i v elektronické verzi na www.msline.cz.

Součástí časopisu je úvodní řeč k veletrhu DSA 2018 pana velvyslance jeho excelence Rudolfa Hykla zastupujícího Českou republiku v Kuala Lumpur a shrnutí bilaterálních obchodních a dalších vztahů.

Najdete zde také informace o obchodních příležitostech českých firem z obranného a bezpečnostního průmyslu na Slovensku a spolupráci ČR a Slovenské republiky v oblasti obrany a bezpečnosti nebo podobné shrnutí o Kazachstánu a spolupráci České republiky a obchodních příležitostech pro české firmy.

Přeji Vám všem mnoho štěstí a úspěchů v roce 2018!

Elektronická verze časopisu: 
Mohlo by se vám také líbit