Mediální partner AOBP ČR

CDIS Review 2/2018

 

Vážení čtenáři,

V tomto vydání Vám několik významných firem z oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu představí nejen portfolio své činnosti, ale i novinky, se kterými se mimo jiné představí také na svých stáncích u příležitosti mezinárodního veletrhu EUROSATORY 2018 konaném od 11. do 15. června v Paříži.

Česká účast na tomto veletrhu bude jednou z největších účastí České republiky na zahraničních veletrzích v historii. Umístění českých stánků na ploše téměř 700 m2 a z toho 225 m2 tvoří český pavilon, mluví samo o sobě.

Předchozí vydání bylo publikováno u příležitosti veletrhů DSA v Kuala Lumpur, IDEB v Bratislavě a KADEX v Astaně. Uvnitř časopisu najdete reportáž o účasti českých firem na DSA 2018. I na tomto veletrhu byla účast České republiky největší za posledních šest let.

Dovolte mi popřát mnoho pracovních úspěchů a krásný pobyt v Paříži během veletrhu EUROSATORY a zároveň Vás srdečně pozvat na náš stánek MS LINE č. B 713 v hale 6.

Elektronická verze časopisu: 
Mohlo by se vám také líbit