Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 2/2023

Vážení čtenáři,

toto vydání je publikované u příležitosti akcí konaných ve dnech 16.-17. září na letišti Leoše Janáčka v Ostravě, 23. Dny NATO a 14. Dny Vzdušných sil AČR. Proběhnou třetí zářijový víkend pod partnerstvím Polska, které se své speciální role zhostí již podruhé. A naše vydavatelství si váží role mediálního partnera. Smyslem této akce je zvýšení obecného povědomí o významu mezinárodní spolupráce pro zajištění české bezpečnosti, s důrazem na partnerství se státy Severoatlantické aliance. Hlavním prostředkem pro dosažení tohoto cíle je veřejná přehlídka co nejširší škály prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli zajišťování bezpečnosti.

Některé z vystavujících společností na této akci se prezentují i v tomto vydání, ale i další neméně zajímavé firmy z oblasti jak obranné, tak bezpečnostní, ať už se jedná o pozemní techniku, letectví, UAV, logistiku, kybernetiku, komunikaci, výzkum, vývoj, výzbroj i výstroj, výcvik, chemické vybavení aj. To vše vám nabízíme v tomto nabitém Revíčku. Dále bych ráda zmínila uskutečněné rozhovory s představiteli státní správy, a to senátorem a zároveň členem Výboru pro záležitosti Evropské unie, ministrem pro evropské záležitosti MZV ČR nebo ředitelem Městské policie Královéhradeckého kraje. Také jsme požádali o rozhovor znovuzvoleného prezidenta AOBP, který nedávno získal ocenění CZECH TOP 100.

V dalším vydání bychom vám rádi představili nově zvolené viceprezidenty a viceprezidentky AOBP, na které se budeme těšit u příležitosti nadcházejícího výročního zasedání redakční rady a následného setkání přátel časopisů Review. Již nyní začínáme s přípravou dalšího vydání publikovaného ke zmíněné tradiční lednové akci našeho vydavatelství MS Line.

Dále vám detailněji představíme oceněné firmy, produkty i osobnosti na letošním výročním zasedání reprezentativní redakční rady časopisů Review pro obranný a bezpečnostní průmysl, ale také se ohlédneme za nejúspěšnějším a největším IDET 2023 ve své třicetileté historii a získaná ocenění ZLATÝ IDET a ZLATÝ IDET NEWS 2023.

Šárka Cook, šéfredaktorka

 

 

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit