free hookup sites like tinder best free hookup sites that work best free hookup site like craigslist is there any legit free hookup sites free hookup sites no email required
Mediální partner AOBP ČR

Tanky – 2.-3. díl

Autor: Ing. Miloš Soukup

Jestliže první díl obsahuje tanky vyrobené v Argentině, Brazílii, Číně, Francii, Indii a Itálii, pak druhý díl představuje tankovou techniku z Izraele, Japonska, Jižní Koreje, Německa a Ruska, včetně modernizovaných tanků T-72 v Egyptě, Polsku nebo na Slovensku. Třetí díl představuje tankovou techniku ze Španělska, Švédska, Švýcarska, USA a Velké Británie. Závěr tohoto dílu je věnován další perspektivě tankové techniky, včetně představení řady projektů budoucnosti. Druhý a třetí díl vyšel v roce 1995 jako jedna kniha. Vzhledem k velkému zájmu byl v roce 2009 realizován dotisk.

Cena: 250,- Kč vč. DPH

OBJEDNAT

Mohlo by se vám také líbit