Mediální partner AOBP ČR

Tanky – 5.díl

Autor: Ing. Miloš Soukup

Ediční řady Moderní vojenská technika, vydaný v roce 1999, přináší informace o stavu a trendech rozvoje tanků speciálního určení nebo o konkrétních typech se speciálními nástavbami pro zabezpečovací a bojovou činnost. Nástavby a zařízení, kterými mohou být tyto tanky vybaveny, dokumentují jejich možnosti použití při ženijních, vyprošťovacích, opravárenských i jiných pracích a nasazení v nejtěžších bojových situacích. V zemích bývalého východního bloku byly některé zastarávající typy v rámci realizace konverzních programů využity také v civilním sektoru. Závěr pětidílného seriálu přináší již tradičně poznatky z oblasti tankové techniky, včetně podrobných tabulek takticko-technických parametrů všech v té době známých typů.

Rok vydání: 1995
Cena: 250,- Kč vč. DPH

OBJEDNAT

Mohlo by se vám také líbit