Mediální partner AOBP ČR

Tanky – 4. díl

Autor: Ing. Miloš Soukup

Ediční řady Moderní vojenská technika, vydaný v roce 1997, seznamuje se stavem a trendy rozvoje lehkých tanků a některých lehkých obrněných vozidel, určených pro síly rychlého nasazení. Jsou zde popsány konkrétní typy zavedené ve výzbroji některých vyspělých armád i vybrané typy, které byly v té době ve vývoji. Kapitola o perspektivních tancích hodnotí vybrané typy, jejichž vývoj měl být ukončen do roku 2000 a zároveň obsahuje i koncepce tanků vzdálenější budoucnosti. Podrobněji je popsána modernizace tanku T-72 pro Armádu České republiky. Samostatná kapitola je věnována v té době moderním typům tankových výcvikových zařízení jak tuzemské, tak i zahraniční výroby.

Cena: 250,- Kč vč. DPH

OBJEDNAT

Mohlo by se vám také líbit