Mediální partner AOBP ČR

IDET NEWS 2019

Vážené dámy, vážení pánové,

letošní již 15. ročník mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET představí špičkovou vojenskou techniku na rekordní ploše. Nebudou zde chybět všichni klíčoví uchazeči o největší zakázku v historii Armády ČR v hodnotě 53 miliard korun. Během souběžně konaných veletrhů PYROS a ISET, které jsou zaměřené na požární, policejní, kriminalistickou a bezpečnostní techniku a služby, proběhne na terénním polygonu a volné ploše atraktivní doprovodný program s dynamickými ukázkami špičkové techniky a zásahových akcí všech tří složek Integrovaného záchranného systému.

Dovolte mi při této příležitosti představit Vám již 16. vydání česko-anglické účelové publikace IDET NEWS, která je již tradiční součástí této velkolepé show organizované Veletrhy Brno. IDET NEWS představuje unikátní novinky a zajímavosti vystavujících firem včetně pozvánek na své stánky.

Naše vydavatelství je opět hlavním mediálním partnerem veletrhu IDET pro Českou republiku a touto cestou děkujeme organizátorovi za dlouholetou spolupráci a přejeme úspěšný průběh celé akce!

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit