free hookup india free hookup dating page completely free hookup free hookup clearance id free hookup sites philippines free hookup denver
Mediální partner AOBP ČR

IDET NEWS 2019

Vážené dámy, vážení pánové,

letošní již 15. ročník mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET představí špičkovou vojenskou techniku na rekordní ploše. Nebudou zde chybět všichni klíčoví uchazeči o největší zakázku v historii Armády ČR v hodnotě 53 miliard korun. Během souběžně konaných veletrhů PYROS a ISET, které jsou zaměřené na požární, policejní, kriminalistickou a bezpečnostní techniku a služby, proběhne na terénním polygonu a volné ploše atraktivní doprovodný program s dynamickými ukázkami špičkové techniky a zásahových akcí všech tří složek Integrovaného záchranného systému.

Dovolte mi při této příležitosti představit Vám již 16. vydání česko-anglické účelové publikace IDET NEWS, která je již tradiční součástí této velkolepé show organizované Veletrhy Brno. IDET NEWS představuje unikátní novinky a zajímavosti vystavujících firem včetně pozvánek na své stánky.

Naše vydavatelství je opět hlavním mediálním partnerem veletrhu IDET pro Českou republiku a touto cestou děkujeme organizátorovi za dlouholetou spolupráci a přejeme úspěšný průběh celé akce!

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit