Mediální partner AOBP ČR

IDET NEWS 2021

 

Vážené dámy, vážení pánové,

letošní již 16. ročník mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET opět představí špičkovou vojenskou techniku. Během souběžně konaných veletrhů PYROS a ISET, které jsou zaměřené na požární, policejní, kriminalistickou a bezpečnostní techniku a služby, proběhne na terénním polygonu a volné ploše atraktivní doprovodný program s dynamickými ukázkami špičkové techniky a zásahových akcí všech tří složek Integrovaného záchranného systému.

Dovolte mi při této příležitosti představit Vám již 17. vydání česko-anglické účelové publikace IDET NEWS, která je již tradiční součástí této velkolepé show organizované Veletrhy Brno. IDET NEWS představuje unikátní novinky a zajímavosti vystavujících firem včetně pozvánek na své stánky. Musím vás ale bohužel informovat o tom, že po mnoha letech nebude vydavatelství MS Line organizovat oceňování nejlepších – ZLATÝ IDET NEWS – mezinárodní novinářskou porotou.

Naše vydavatelství je opět hlavním mediálním partnerem veletrhu IDET pro Českou republiku a touto cestou děkujeme organizátorovi za dlouholetou spolupráci a přejeme úspěšný průběh celé akce!

Závěrem bych Vám všem chtěla popřát příjemný pobyt v Brně, navázání nových kontaktů, a především mnoho úspěšných obchodních jednání.

 

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit