Mediální partner AOBP ČR

IDET NEWS 2023

Vážení návštěvníci,

letošní již 17. ročník mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET již tradičně představí špičkovou vojenskou techniku. Během souběžně konaných veletrhů PYROS a ISET, které jsou zaměřené na požární, policejní, kriminalistickou a bezpečnostní techniku a služby, proběhne na terénním polygonu a volné ploše atraktivní doprovodný program s dynamickými ukázkami špičkové techniky a zásahových akcí všech tří složek Integrovaného záchranného systému.

Dovolte mi při této příležitosti představit Vám již 18. vydání česko-anglické účelové publikace IDET NEWS, která je již tradiční součástí této velkolepé show organizované veletrhy Brno. IDET NEWS představuje unikátní novinky a zajímavosti vystavujících firem včetně pozvánek na své stánky. Po dvouleté přestávce bude naše vydavatelství MS Line opět tradičně organizovat oceňování nejlepších „ZLATÝ IDET NEWS“ novinářskou porotou. Tentokrát budou uděleny dvě novinářské ceny, jedna z oblasti logistiky a jedna ze sféry zbraňových systémů. Naše vydavatelství je opět hlavním mediálním partnerem pro Českou republiku a touto cestou děkujeme organizátorovi za dlouholetou spolupráci a přejeme úspěšný průběh celé akce!

Závěrem bych Vám všem chtěla popřát příjemný pobyt v Brně, navázání nových kontaktů, a především mnoho úspěšných obchodních jednání. Budu se těšit na setkání s Vámi na společných stáncích MS Line a AOBP ČR v pavilonu P, č. 115 a 116.

 

Šárka Cook

Šéfredaktorka

 

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit