Mediální partner AOBP ČR

Review pro obranný a bezpečnostní průmysl 2/2021

 

Vážení čtenáři,

úvodní stránky tentokrát přináší rozhovor s generálním ředitelem Hasičského záchranného sboru České republiky, genpor. Ing. Drahoslavem Rybou, který této složce velí desátým rokem. Další rozhovor jsme připravili s šéfem Letecké služby Policie ČR, týkající se nejen její činnosti v době pandemie.

Nechybí zde ani novinky z obranného a bezpečnostního průmyslu, včetně představení nových členů Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu.

Toto vydání je publikováno jako každý rok u příležitosti Valné hromady Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu, která se i letos uskuteční distančně a zprávu o činnosti AOBP ČR pro 25. Valnou hromadu, tzv. Informační bulletin, najdete v závěru Review.

A samozřejmě nemohu neopomenout nadcházející tolik očekávané brněnské veletrhy IDET, PYROS a ISET, které se budou konat od 6. do 8. října a my se těšíme na setkání s Vámi opět na našem společném stánku MS Line a AOBP ČR.

Šárka Cook, šéfredaktorka

Elektronická verze časopisu:   
Mohlo by se vám také líbit