Mediální partner AOBP ČR

CDIS REVIEW 2/2016

Vážení čtenáři,

dva roky uběhly jako voda a před námi je další ročník EUROSATORY. Paříž si v loňském listopadu zažila asi nejkrutější teroristický útok a tak výstava bude probíhat za přísných bezpečnostních opatření. Výstaviště ve Villepinte je v těsném sousedství se čtvrtí Le Bourget a St. Denis s početnou muslimskou komunitou, kde na národním stadionu bude souběžně probíhat také závěrečná část mistrovství Evropy 2016 v kopané.

Do rukou se vám dostává letošní druhé vydání anglické verze CDIS Review, jehož cílem  je maximální mediální podpora českého obranného a bezpečnostního průmyslu na tomto mezinárodním veletrhu. Český obranný a bezpečnostní průmysl je zde zastoupen téměř třiceti firmami.

Obsah časopisu vám nabízí řadu zajímavých článků, kde firmy představují současnou produkci a prezentují zde některé exponáty a novinky. Při této příležitosti chci vyzvednout informace od CSG (EXCALIBUR ARMY, RETIA, TATRA TRUCKS), OMNIPOL, ERA, EVPÚ Defence nebo CZUB. Najdete zde základní informace o veletrzích FUTURE FORCES na podzim v Praze nebo o IDET na jaře 2017 v Brně.

Exkluzivní jmenovitá distribuční síť zahrnuje především vybrané představitele ve strukturách NATO a EU, všechny české ambasády a konzuláty, přidělence obrany, senátní a parlamentní výbory, čelní představitele státní správy, obchodní průmyslové partnery v tuzemsku i zahraničí a řadu dalších.

Příští vydání vyjde v srpnu při příležitosti veletrhu M.S.P.O Kielce 2016, kde  celoplošnou distribuci zajišťuje organizátor této výstavy a naše redakce. Toto vydání však nebude vedle české verze chybět ani na významných podzimních tuzemských akcích DNY NATO v Ostravě a FUTURE FORCES v Praze – Letňanech. Vydavatelství MS Line a časopis CDIS Review je premiérově hlavním  mediálním partnerem pro ČR tohoto veletrhu a opět organizuje ocenění nejlepších exponátů mezinárodní novinářskou porotou.

Zároveň vás při této příležitosti znovu informuji o našich nových aktivitách, které se setkaly s velkou odezvou. Těmi jsou elektronické online anglické i české verze časopisů s možností prokliku na webové stránky prezentujících se firem.

Vážení čtenáři, redakce se těší na setkání na EUROSATORY ve dnech 13. až 17. června na stánku MS Line, Hala 6, BA 258 v blízkosti hlavního vchodu.

Miloš Soukup, šéfredaktor

Elektronická verze časopisu: 
Mohlo by se vám také líbit